Acil Teknik Servis

Aramak İçin Tıklayınız

0505 370 19 02

Pendik Doğalgaz Tesisat

Pendik bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgesinde doğalgaz tesisatı konusunda hizmet vermekteyiz. Doğalgaz kış aylarında ısınmamız için büyük velinimettir. Eskiden kömür sobaları ile ciddi şekilde pislik ve gece karbonmonoksit zehirlenme riski ile yaşamaktayken günümüzde büyük metropollerdeki doğalgaz ulaşımı sayesinde doğalgaz ve kalorifer sistemi ile daha konforlu bir hayat yaşamaya başladık.

Doğalgaz sadece ısınmada değil bunun yanında ocaklarımızda da ciddi şekilde büyük ekonomi yaratmaktadır. Pendik doğalgaz tesisatı olarak bizler evlerinize doğalgaz tesisatı hizmeti vermekteyiz. Doğalgaz hizmeti sonucunda ocaklarınız doğalgaz dönüşümlü olmakta ve isteyen aileler kombi hizmetini de alarak evlerinize kalorifer sistemi döşetebilirler. Pendik doğalgaz tesisatı olarak bizler her zaman en uzman kişileri bünyemizde barındırarak en iyi hizmeti sizler için hazırlamaktayız. Bizim sürekli olarak büyümemizi mutlu müşterilerimiz sayesinde mümkün olmaktadır.

Doğalgazı sadece ocakta kullanmak


İsterseniz doğalgaz sistemini evinize alarak kombi almadan doğalgazı sadece ocakta kullanabilirsiniz. Ancak bizim tavsiyemiz içeriye doğalgaz sistemi alındığında kombi de takılması ve petek sisteminin döşenmesi yönündedir. Bu şekilde daha uygun olabilmektedir.

Doğalgaz Tesisatının Boruları Nereden Geçmektedir?


Mevcut sistemlerde eğer kişi isterse duvarı kırarak içinden geçirilebilmektedir ancak hızlı ve pratik olması istenirse duvarın hemen yanına konulmaktadır. Bu sistem pratik olduğu kadar ekstra eşyalarınıza bir zarar verecek sistem değildir. Duvarı kırma işleminde daha fazla masraf çıkmaktadır. Ancak duvarı kırıp içine yerleştirilmesi estetik olarak daha iyidir.

Pendik Doğalgaz Tesisat Doğalgaz Tesisatı Kombi Petek Kalorifer Tesisatı Ücretsiz Keşif Uygun Ödeme